Решебники (ГДЗ) за 1 клас з предмету Українська мова:

ГДЗ Українська мова 1 клас М.Д. Захарійчук 2012 Післябукварна частина
  • Автори: М.Д. Захарійчук
  • Рік: 2012
  • Післябукварна частина
  • Клас:  1
  • Переглянути

В першому класі навчаємось разом з букварем

Буквар - це перший підручник в шкільному житті учнів. В ньому зібрані всі основні правила з української мови. А саме - букви, правила та вправи. Разом з нами хлопці та дівчата будуть навчатися впродовж всього навчального року. Отримати таку книжку можна в шкільній бібліотеці перед першим вересня. Але є ще один варіант - це знайти її цифрову версію на нашому порталі. Потім Ви побачите, що до нього є ще й розв’язник.

Як працювати з такими посібниами?

Цифрові посібники - це простий та легкий спосіб навчатися у першому класі. А все тому, що вони готові працювати з вами в будь-який час та у будь-якому місці. Просто заходь на наш портал та відкривай розділ решебники 1 клас українська мова. Після чого - вибери той посібник, який відповідає Вашій навчальній шкільній програмі.

Батькам допоможуть гдзешки

Навіть батькам наших першокласників згодиться такий посібник. Разом з ним мами та тата зможуть наочно показати діткам як правильно записувати слова або розбирати речення. Вже готові відповіді заощадять час та Ваші кошти. Так, так, саме кошти, адже всі збірники з розділу ГДЗ 1 клас українська мова доступні для абсолютно безкоштовного та простого перегляду. Ось так просто тепер можна перевіряти свої знання та готуватись до наступних уроків.

Усе з мобільного

Підручники та готові домашні завдання до них можна переглядати прямо зі своїх мобільних пристроїв. Просто та легко Ви зможете зі своїх смартфонів та планшетів завжди відвідувати наш портал та працювати з посібниками. Навчайтесь з користю та гарним настроєм впродовж першого класу.

Чекаємо Вас на нашому сайті!