Підручник Українська мова 1 клас Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко (2012 рік)

Учебник Українська мова 1 клас Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко (2012 рік)
6043

Українська мова та перші вправи

На уроках української мови в першому класі учні будуть виконувати свої перші вправи. Вони всі вмістилися в підручник Українська мова 1 клас Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко 2012 року видання, який вже опублікований у нас на порталі та чекає на школярів.

Як з ним працювати буде зручніше

З цифровими книжками дуже зручно та просто працювати в онлайн режимі, адже електронний зміст допоможе Вам за лічені секунди не тільки знайти потрібний розділ, а й опинитися на його сторінках простим натиском миші. Навчайся разом з нами та отримуй хороші оцінки.

Забудьмо про важкий портфель

Збирати портфель звечора, носити його до школи, не забувати книжки дома - ось про що школяр більше не буде турбуватись ніколи. Для цього збери свою електронну бібліотеку у смартфоні. Завантаж туди всі потрібні для навчання книжки, включно й підручник Українська мова 1 клас Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко 2012 року.

Закачати їх можна за пару хвилин. Економ свій час на реєстрації та оплаті. Чому? А тому що вона в нас відсутня. Ось так легко можна вивчати будь-які дисципліни. А ми бажаємо першокласникам натхнення та гарного настрою.

Чекаємо Вас на нашому сайті!