Решебники (ГДЗ) за 10 клас з предмету Українська література:

ГДЗ Українська література 10 клас Н.І. Черсунова 2011 Тест-контроль
  • Автори: Н.І. Черсунова
  • Рік: 2011
  • Тест-контроль
  • Клас:  10
  • Переглянути
Украинская литература - Обучающая онлайн игра от vshkole.com

Українська література та десятий клас

В цьому навчальному році кількість творів для читання значно зросте. Також належить вивчити чимало віршів відомих українських письменників. Чого тільки коштують величезні уривки із творів, віршів та новел Лесі Українки, Ольги Кобилянської та Тараса Шевченка, які потрібно знати на пам’ять. Після вивченого матеріалу школярі будуть писати самостійні та контрольні роботи. Перевірити свої знання допоможе розділ на нашому портал решебники 10 клас українська література.

Знаходь потрібні тобі збірники

У кожній школі вивчають цей предмет по різним книжкам. Саме тому ми опублікували не мало розв’язників, щоб десятикласники мали вибір. Знаходь потрібний тобі та перевіряй свої знання разом з цифровими посібниками з української літератури. Також, ми допоможемо писати тести, адже до даного предмету є збірка з відповідями до тестів.

Самостійна у школі?

Якщо попереду самостійна з української літератури - не переймайтеся. Просто завітайте до порталу за допомогою свого мобільного телефону або планшету прямо до розділу ГДЗ 10 клас українська література. Для цього школярам не доведеться реєструватися чи платити, тому що перегляд розв’язників та електронних підручників абсолютно безкоштовне. Також на порталі всі підручники можна завантажити і користуватись у зручний та потрібний момент.

Забудьте про погані оцінки

У десятому класі учні більше не будуть перейматися з приводу виконання домашньої роботи з української літератури, тому що про це потурбується цифровий посібник з відповідями. Та й про важенний портфель більше не згадає, тому що підручники, які зібрані на порталі дуже зручно носити в телефоні на урок.

Чекаємо Вас на нашому сайті!