Підручники за 2 клас з предмету Українська література:

Учебник Українська література 2 клас В.О. Науменко 2013 Зошит
Учебник Українська література 2 клас О.Я. Савченко 2012
Учебник Українська література 2 клас В.О. Науменко 2012
Украинская литература - Обучающая онлайн игра от vshkole.com

Підручники з літературного читання для другого класу

Всі школярі, які йдуть до другого класу знають, що попереду на них чекає знайомство з таким предметом як літературне читання. Кожен новий урок дуже цікавий та захоплюючий, адже учні знайомляться з відомими письменниками та їхніми творами, віршами та байками. Для кожного заняття хлопчикам та дівчаткам знадобиться читанка, а знайти її вони зможуть на нашому сайті у розділі підручники 2 клас літературне читання.

Цифрові онлайн підручники

Всі підручники, які зібрані у цьому розділі - цифрові. Про що це нам говорить? А про те, що кожен посібник можна переглянути в онлайн режимі або завантажити його. Переглядайте книжки на сайті, а зручний зміст допоможе за лічені секунди не тільки знайти потрібний розділ у книжці, а й перейти одразу на нього.

Просте завантаження посібників

Завітати на портал у розділ підручники 2 клас літературне читання можна не лише з комп’ютерів чи ноутбуків, а й мобільних пристроїв, наприклад, з Ваших телефонів чи планшетів. Ми зробили для них доступ для того, щоб наші маленькі школярі завжди та будь-де змогли користуватись електронними підручниками. Завантажте читанку абсолютно безкоштовно та носіть її до школи у своїй кишені, зробивши, таким чином, свій портфель значно легшим.

Зручна твоя маленька бібліотека

Відтепер учні зможуть на початку навчального року зайти на наш сайт та зібрати свою маленьку шкільну бібліотеку для навчання у школі. Це не тільки підручники з літературного читання та інших дисциплін, а й робочі зошити до них. Полегши своє навчання разом з електронними посібниками та ходи до школи з гарним настроєм.

Чекаємо Вас на нашому сайті!