Решебники (ГДЗ) за 5 клас з предмету Основи здоров'я:

ГДЗ Основи здоров'я 5 клас Т.Є. Бойченко / І.П. Василашко / О.К. Гурська 2013 Зошит
  • Автори: Т.Є. Бойченко / І.П. Василашко / О.К. Гурська
  • Рік: 2013
  • Зошит
  • Клас:  5
  • Переглянути
ГДЗ Основи здоров'я 5 клас О.В. Тагліна 2013 Робочий зошит
  • Автори: О.В. Тагліна
  • Рік: 2013
  • Робочий зошит
  • Клас:  5
  • Переглянути

Для чого потрібен цей предмет?

На заняттях розглядаються правила поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають в звичайному житті. Учитель розповідає про те, як діяти під час пожежі або повені, знайомить Вас з основами безпечної поведінки та здорового способу життя. Предмет піднімає багато різних тем, але всі вони пов'язані з безпекою: дорожній рух, природні катаклізми та ін. Кожен урок несе в собі цінну інформацію, Ви навчитеся надавати першу медичну допомогу при пошкодженнях, дізнаєтеся, як потрібно правильно загартовуватися і чим небезпечні шкідливі звички.

Як користуватися розв'язником?

Предмет вимагає серйозного підходу, оскільки піднімає важливі теми. На нашому сайті Ви знайдете розділ решебники 5 клас основи здоров’я, це збірники готових завдань, які допоможуть швидше освоїти теорію і вивчити основні правила і принципи поведінки в тих чи інших надзвичайних ситуаціях. ГДЗ можна розглядати не тільки як можливість списати правильну відповідь, але і як зручний довідник по шкільній програмі зі структурованою інформацією. ГДЗ доступні в будь-який час, заходьте на сайт з ПК або мобільного телефону і знаходите відповіді буквально парою кліків.

Зручні помічники в навчанні

Якщо Ви зіткнетеся зі складним завданням, досить відкрити розділ ГДЗ 5 клас основи здоров’я і розібратися з тим, як отримати правильну відповідь, не змушуючи себе витрачати на одну задачу весь вечір. Вивчайте цей предмет з комфортом, економлячи час і не зупиняючись на складних моментах. Такі збірники стануть у нагоді і батькам, адже з їх допомогою можна перевіряти, наскільки правильно дитина впоралась з домашнім завданням (згадати шкільну програму може не кожен дорослий).

Осягайте ази з задоволенням

Доступ до розв'язника відкритий в будь-який час, сайт має просту і зрозумілу навігацію, тому Ви без зусиль розберетеся з функціоналом. Вся інформація перевіряється перед публікацією, тому в матеріалах практично виключені помилки. Використовуючи такі посібники, Ви зможете швидше освоїти ази предмета і підвищити успішність з нього. Вчіться із задоволенням, і пам'ятайте, що основи здоров’я - це важливий урок, тому уважно слухайте викладача і усі теми, які проходите під час уроку.

Чекаємо Вас на нашому сайті!