Загрузка...

Учебник Історія України 5 клас В.С. Власов (2013 рік) Вступ до історії

Учебник Історія України 5 клас В.С. Власов (2013 рік) Вступ до історії
3192
Столицы стран - Обучающая онлайн игра от vshkole.com

Вступ до історії України

В п’ятому класі школярі будуть знайомитись з таким предметом як історія України. Вступ до цієї дисципліни вони почнуть з таких тем як: його величність Час, або Що таке хронологія, провідники в минуле, або Писемні джерела в історії, на крилах пісні, або Історія і фольклор. А допоможе вивчити нове підручник Історія України 5 клас В.С. Власов Вступ до історії 2013 року.

Отримаємо задоволення від уроку

Отримати задоволення від кожного уроку історії допоможе цифровий підручник, з яким дуже зручно та просто працювати. Відкривай його на своєму телефоні або планшеті попередньо завантаживши його на нашому сайті.

Все для п’ятикласників

Щоб нашим маленьким п’ятикласникам було просто та цікаво вивчати кожен предмет, ми зробили можливим переглядати в онлайн режимі не лише підручник Історія України 5 клас В.С. Власов Вступ до історії 2013 року, а й усі інші книжки по цій дисципліні.

Завантаження та перегляд цифрових посібників не потребує реєстрації та оплати. Навчатися стало ще простіше разом з нашим порталом та посібниками на ньому. Майте чудовий настрій та отримуйте високі оцінки впродовж всього навчального року.

Чекаємо Вас на нашому сайті!