Столицы стран - Обучающая онлайн игра от vshkole.com

Шкільний предмет - історія України

Найважливіші предмети у житті кожного школяра - це предмети українська мова та історія України. Вона оспівана в піснях та у віршах відомих поетів та артистів. Для того, щоб знати історію свого краю учням обов’язково потрібен підручник Історія України 8 клас Г.К. Швидько, П.О. Чорнобай 2016 року.

Де його взяти?

Такий підручник, звісно, можна отримати в шкільній бібліотеці Вашої школи. А також, Ви зможете ще його знайти на нашому сайті. Там вже опублікована його цифрова версія, що дозволить Вам не лише переглянути його в онлайн режимі, а ще й завантажити всього за декілька хвилин.

Чому цифрові книжки - це зручно?

А тому, що Ви зможете завантажити, наприклад, підручник Історія України 8 клас Г.К. Швидько, П.О. Чорнобай 2016 року видання на свій мобільний пристрій. Таким чином учні зможуть забути про важкі портфелі за спиною та носити до школи прості та легкі посібники.

Кожна тема потребує повторення і Ви зможете тепер самостійно перевірити свої знання. А саме - відкрити цей підручник будь де зі свого смартфону. Отримати дванадцять балів тепер просто.

Чекаємо Вас на нашому сайті!