Флаги стран - Обучающая онлайн игра от vshkole.com

Якщо ти вивчаєш історію поглиблено

В кожній школі є предмет, якому приділяють найбільше уваги. Це можуть бути іноземні мови, математика чи українська. Але в деяких навчальних закладах поглиблено вивчають історію. А це означає, що потрібен спеціальний посібник. У нас на сайті вже розмістився такий. Дивись вже зараз підручник Історія України 8 клас О.В. Гісем, О.О. Мартинюк Поглиблене вивчення 2016 року видання

Зручне використання ресурсу

Для того, щоб тобі було зручно вивчати нові теми разом з цифровими книжками, ми зробили можливим їх завантажувати та відкривати онлайн. Саме тому, школяр зможе вибрати як краще саме йому вивчати цю дисципліну.

Де краще зберігати посібники?

Всі посібники, які Ви завантажуєте з порталу, включно й підручник Історія України 8 клас О.В. Гісем, О.О. Мартинюк Поглиблене вивчення 2016 року можна зберігати на своїх гаджетах. Таким чином вся потрібна інформація буде доступна для Ва будь-де та будь-коли.

Закачати або переглянути посібники онлайн можна абсолютно безкоштовно та не реєструючись. Ще до кожного підручника зроблений зручний зміст, який допоможе як найшвидше віднайти потрібну сторінку, тему або розділ.

Чекаємо Вас на нашому сайті!