Решебники (ГДЗ) за 9 клас з предмету Історія України:

ГДЗ Історія України 9 клас В.В. Воропаєва 2011
ГДЗ Історія України 9 клас О.Є. Святокум 2011 Комплексний зошит
  • Автори: О.Є. Святокум
  • Рік: 2011
  • Комплексний зошит
  • Клас:  9
  • Переглянути
Столицы стран - Обучающая онлайн игра от vshkole.com

Історія України - історія нашого народу

Історія України - це не просто шкільний предмет, який вивчають учні, а й історія нашого народу. Вона покаже дітям життя української нації за різних часів. А у дев’ятому класі кожен школяр зможе познайомитись з соціально-економічним життям народу у вісімнадцятому та дев’ятнадцятому столітті, з суспільно-політичним рухом, з культурним життям українців та багато з цим іншим. Всю цю інформацію несе в собі шкільний підручник.

Посібники з готовими домашніми завданнями

Робити уроки з історії України дуже важливо. Саме тому ми створили на нашому порталі розділ решебники 9 клас історія України. Він вмістив у собі не мало готових домашніх завдань до шкільних підручників, робочих та комплексних зошитів та самостійних робіт разом з тематичними оцінюваннями. Перевір свої знання разом з розділом на нашому порталі.

Розв’язники з тобою у школі

Тепер школярі зможуть відвідати наш портал і розділ ГДЗ 9 клас історія України у будь-який час. Навіть у школі ти зможеш перевірити свої відповіді. Для цього тобі лише потрібно зайти до нашого порталу зі свого мобільного телефону чи планшету. Дивись усі посібники в онлайн режимі абсолютно безкоштовно та навіть без реєстрації.

Цифровий зміст - твій помічник

До кожного розв’язника з історії України надрукований дуже зручний та максимально простий у використанні цифровий зміст. З його допомогою школяр зможе дуже швидко і просто знайти потрібне йому в цей момент рішення завдання у кожній темі чи варіанті та без зайвих зусиль подивитись його в окремому вікні. Вивчай історію з задоволенням та отримуй високі оцінки.

Чекаємо Вас на нашому сайті!