Підручники за 3 клас з предмету Українська література:

Учебник Українська література 3 клас В.О. Науменко 2014
Учебник Українська література 3 клас О.Н. Хорошковська / Г.І. Охота 2013
  • Автори: О.Н. Хорошковська / Г.І. Охота
  • Рік: 2013
  • Клас:  3
  • Переглянути
Учебник Українська література 3 клас О.Я. Савченко 2013
Украинская литература - Обучающая онлайн игра от vshkole.com

Літературне читання у третьому класі

Третій клас - це дуже важливий навчальний рік в житті кожного школяра. Одним з найцікавіших предметів для хлопчиків та дівчаток буде літературне читання. Адже на цих уроках можна познайомитись з приказками, байками, казками, прислів‘ями, загадками, творами видатних українських та зарубіжних письменників. Саме тому ми зробили на нашому сайті розділ підручники 3 клас літературне читання в якому зібрано чимало збірників для навчання.

Вибери потрібну книжку та навчайся

Відвідайте наш портал та знайдіть потрібну Вам книжку з літературного читання та завантажте її. Щоб зберегти цифровий підручник школярам навіть не доведеться витрачати власний час на реєстрацію чи оплату. Просто тисніть - закачати та чекайте всього декілька хвилин. А навіть, якщо виникнуть труднощі, то батьки завжди зможуть допомогти.

Онлайн перегляд або тут і зараз

Усі книжки, які опубліковані в розділі підручники 3 клас літературне читання можна не лише завантажити, а й переглянути в онлайн режимі. Це дозволить зекономити Ваш час на збереженні та перейти одразу до потрібних сторінок та інформації на них. Також, додатково допоможе зручний електронний зміст, він дозволить просто за лічені секунди знайти потрібну тему у посібнику.

Урок разом з цифровими книгами

Усі цифрові книги хлопчики та дівчатка зможуть носити з собою на урок. Запитаєте - як? Легко і просто. Для цього Вам буде потрібно просто завантажити потрібний підручник на мобільний пристрій, наприклад, телефон або планшет. Відтепер учні забудуть про важезні портфелі з великим вмістом об’ємних книжок, адже всі вони розмістяться в одному пристрої.

Чекаємо Вас на нашому сайті!