Рідна мова для кожного школяра

Підручник Українська мова 4 клас М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик 2015 року розміщений на нашому порталі та доступний для кожного учня. Вчити рідну мову, грамотно писати, розставляти розділові знаки - дуже важливо. Вивчайте цю дисципліну разом з нами.

Що дасть Вам цей курс?

Завдяки вивченню української мови, Ви навчитеся не тільки грамотно писати, але й правильно будувати речення. Всі знають як важливо вміти спілкуватися з людьми, представляти себе, домовлятися. Все наше життя - це спілкування. Осягати правила та особливості рідної мови з нашим сайтом просто.

Скачайте і збережіть

Завантажуйте на нашому інтернет-ресурсі підручник Українська мова 4 клас М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик і зберігайте його на свій мобільний пристрій. Тепер посібник поповнить Вашу цифрову бібліотеку і прослужить Вам протягом усього навчального року.

Мобільний не тільки для ігор

Ви можете сміливо розширити коло використання свого мобільного телефону. Він буде корисний не тільки для спілкування або ігор, але і для навчання в школі. Заходьте на наш портал з мобільного і знаходите ті посібники, які Вам необхідні абсолютно безкоштовно.

Чекаємо Вас на нашому сайті!