Учебники за 5 класс по предмету Українська література:

Учебник Українська література 5 клас О. М. Авраменко  2018
Учебник Українська література 5 клас Л. Т. Коваленко 2018
Учебник Українська література 5 клас О.М. Авраменко 2013
Учебник Українська література 5 клас Л.Т. Коваленко 2013
Учебник Українська література 5 клас Р.В. Мовчан 2005
Украинская литература - Обучающая онлайн игра от vshkole.com

Українська література у школі

Усі школярі знають, що одним з найважливіших предметів у школі є українська література. Тут діти познайомляться з відомими творами та віршами, з видатними письменниками нашої України. Усі писменники описували у своїх творах тодішнє життя, саме тому школяр, зможе відчути себе за часів козацтва, та за часів правління панів та багато чого ще цікавого.

Підручники з української літератури для п’ятого класу

Підручники з української літератури для п’ятого класу учень отримає у школі та буде навчатись по ньому весь навчальний рік. Ми рекомендуємо закачати на свій мобільний телефон, планшет чи електронну книгу електронну версію підручника, та завжди з легкістю носити його з собою до школи. Заходь до розділу підручники 5 клас українська література у нас на порталі.

Якщо забув підручник вдома!

Якщо забув підручник з української літератури вдома - не переймайся. Заходь до нашого порталу у будь-який час зі свого мобільного телефону у розділ підручники 5 клас українська література та завантажуй абсолютно безкоштовно одразу на свій телефон цей підручник. Тепер знайти підручник дуже просто і це не забере в тебе багато твого часу.

Вчимося добре у школі

На порталі школяр знайде дуже багато підручників з різних дисциплін. Закачуй їх на свій телефон та збери маленьку бібліотеку с усіх предметів. Усі ці книжки не заберуть багато місця у мобільному і допоможуть тобі завжди вивчити нове та цікаве. Ми, в свою чергу, будемо намагатися поповнювати портал новинками кожного місяця. Навчайся з користю разом з нами.

Чекаємо Вас на нашому сайті!