Решебники (ГДЗ) за 8 клас з предмету Українська література:

ГДЗ Українська література 8 клас Л.Т. Коваленко 2021
ГДЗ Українська література 8 клас О.М. Авраменко 2021
ГДЗ Українська література 8 клас О.М. Авраменко 2016
ГДЗ Українська література 8 клас В.В. Паращич 2010 Комплексний зошит
  • Автори: В.В. Паращич
  • Рік: 2010
  • Комплексний зошит
  • Клас:  8
  • Переглянути
ГДЗ Українська література 8 клас А.С. Марченко / Ю.В. Пастухова / В.В. Уліщенко 2010 Тест-контроль
  • Автори: А.С. Марченко / Ю.В. Пастухова / В.В. Уліщенко
  • Рік: 2010
  • Тест-контроль
  • Клас:  8
  • Переглянути
Украинская литература - Обучающая онлайн игра от vshkole.com

Вчимо українську літературу у восьмому класі

Одним з найважливіших предметів у восьмому класі є предмет українська література. Вона познайомить школярів з відомими письменниками нашої країни, їхніми творами та віршами. Цей рік тільки починається для школяра зі знайомств з новим та цікавим. Для того, щоб освоїти багатого інформації, кожен учень отримує шкільні підручники та хрестоматії з української літератури. Також, належить виконати самостійні та контрольні роботи. Перевірити свої знання завжди радо допоможе наш портал, який створений спеціально для наших любих школярів.

Звіряємо усі відповіді

На сайті є розділ решебники 8 клас українська література, який допоможе восьмикласникам перевірити свої знання швидко та без зайвих зусиль. Завітай на портал та переконайся у тому, що кожна твоя відповідь правильна. Тепер всі самостійні чи контрольні роботи можна перевірити та бути спокійним за свій рівень успішності з даної дисципліни.

Чому важливо знати цей предмет?

Українська література - це не лише цікаві твори та красиві вірші, а й історія нашого рідного краю. Адже видатні письменники описували своє життя за тих часів. За допомогою їхніх робіт ми зможемо побачити як люди жили в минулому, прочитати про їхні обряди та звичаї. Проконтролювати свої знання допомагають вчителі та комплексні зошити зі завданнями. У розділі ГДЗ 8 клас українська література, який вже чекає на школярів, учень зможе подивитись усі відповіді та впевнитись у своїх знаннях.

Вчитися просто разом з нами

Разом з нами школярі зможуть краще розуміти такий предмет як українська література. На порталі їх вже чекають електронні підручники, вони ідентичні до тих, які діти отримують в шкільній бібліотеці. Їх можна як закачати абсолютно безкоштовно, так і просто подивитися онлайн. А готові домашні завдання, в свою чергу, допоможуть перевірити свій рівень знань.

Чекаємо Вас на нашому сайті!