Підручники за 4 клас з предмету Українська література:

Учебник Українська література 4 клас М.В. Коченгіна / О.А. Коваль 2015
  • Автори: М.В. Коченгіна / О.А. Коваль
  • Рік: 2015
  • Клас:  4
  • Переглянути
Учебник Українська література 4 клас В.О. Науменко 2015
Учебник Українська література 4 клас О.Я. Савченко 2015
Украинская литература - Обучающая онлайн игра от vshkole.com

Підручники для 4 класу вже тут

У нас на сайті вже зібрані книжки, які чекають на учнів, що перейшли до четвертого класу. Всі підручники якісні та цифрові. Ось наприклад, літературне читання. Така книжка не маленька та досягає близько двохсот сторінок. Для маленького школяра це не так і мало. Саме тому ми вирішили спростити життя хлопчикам та дівчаткам, та зробили так, щоб користування посібниками було простим та практичним.

Як знаходити та відкривати посібники?

Просто завітайте до нашого порталу та заходьте до розділу підручники 4 клас літературне читання, де Ви зможете вибрати той посібник по якому вивчають цей предмет у Вашій школі. Далі вже вирішувати Вам - завантажувати його чи просто переглянути в онлайн режимі, адже у нас на сайті можливі обидва варіанти. Ми зробили все це для того, щоб школярам було зручно користуватись такими посібниками будь-де та будь-коли.

Онлайн підручник прямо на уроці

Ви знаєте, що більше не потрібно буде бігти на перерві додому, якщо забули книжку. Просто зайдіть на наш сайт та відкрийте її онлайн. В цьому з радістю допоможе Ваш мобільний пристрій, адже з нього дуже просто та зручно можна потрапити на наш інтернет сайт. Відкривайте розділ підручники 4 клас літературне читання та працюйте з посібниками.

Зроби свій портфель значно легшим

Кожного вечора школярі збирають підручники на завтра та носять їх до класу у важкому портфелі. Зараз саме час розпрощатись з важкими сумками. Зберіть свою маленьку електронну бібліотеку на своєму смартфоні. Просто та безкоштовно завантажте з порталу потрібні книжки на початку навчального року та користуйтесь ними впродовж всього четвертого класу.

Чекаємо Вас на нашому сайті!