Украинская литература - Обучающая онлайн игра от vshkole.com

Вчіться відчувати прекрасне

У 7 класі для школярів підготовлена дуже цікава програма з літератури. Ми підготували для Вас і розмістили на нашому порталі підручник Літературне читання 4 клас М.В. Коченгіна, О.А. Коваль 2015 року. Завдяки цьому посібнику Ви ознайомитесь з самими видатними письменниками і отримаєте море задоволення від прочитання шедеврів цих майстрів.

Розвивайте своє вміння говорити

Завдяки читанню творів Ви не тільки стаєте більш ерудованим, але й покращите свої комунікативні навички, розширите словниковий запас. Переглядайте на нашому сайті в онлайн режимі або завантажуйте будь-які посібники з літератури і читайте з користю і задоволенням.

Поповнюйте свою електронну бібліотеку

Підручник Літературне читання 4 клас М.В. Коченгіна, О.А. Коваль вже доступний для Вас на нашому сайті. Завантажуйте і додавайте його в своє особисте сховище навчальних матеріалів. Книга, яку Ви захочете почитати завжди буде під рукою.

Ми допоможемо Вам економити

Ми робимо все для того, щоб зробити життя школярів простішим і комфортнішим. Не витрачайте кошти на купівлю дорогих книжок, завантажуйте їх абсолютно безкоштовно на нашому інтернет-ресурсі. Де б Ви не знаходилися, вдома або на уроці, переглядайте підручники зі свого мобільного пристрою.

Чекаємо Вас на нашому сайті!