Решебник (ГДЗ) Математика 5 клас Г.П. Бевз, В.Г. Бевз (2005 рік)

ГДЗ Математика 5 клас Г.П. Бевз, В.Г. Бевз (2005 рік)
5828
Устный счёт - Обучающая онлайн игра от vshkole.com

Дорогі школярі!

З раннього дитинства вас вчать поважати старших, допомагати дорослим і змушують захоплюватися їх працьовитістю. Все це, звичайно, справедливо. Дорослі дійсно заслуговують такого до себе ставлення. Але! Не меншої, а, можливо, навіть більшої поваги заслуговує важка праця учнів 5 класів, вимушених, крім величезного обсягу інтелектуальних навантажень у школі, ще й готувати домашні завдання!

Подумати тільки! Школярам, що вивчають математику в 5 класі, Бевз Г. і Бевз В. за тридцять шість навчальних тижнів пропонують вирішити одну тисячу вісімсот п'ятьдесят сім поточних математичних завдань (завдань, прикладів, вправ), тринадцять самостійних робіт (за 5 завдань в кожній), а також відповідну кількість контрольних та тематичних тестувань! І це - тільки з математики! Ми пишаємося тими, хто здатний витримати такі навантаження! Не кожен дорослий зможе побороти всі ці рівняння, числові і літерні вирази!

Шановні п'ятикласники

Нам, дорослим, треба Вас всіляко заохочувати і допомагати у Вашій нелегкій праці! Творці даного сайту висловлюють сподівання, що ці коментарі піднімуть школярам самооцінку і надихнуть на нові подвиги в навчальному процесі. Вчіться, трудіться, боріться!

Вчимо математику разом

Математику в 5 класі обов'язково потрібно знати і розуміти. Адже зараз ви вивчаєте ще ази - хоч і складні, але часто необхідні в повсякденному житті. Відповідно, запропонований Вам розв’язник ГДЗ Математика 5 клас Бевза Г.П. і Бевз В.Г. ми рекомендуємо використовувати тільки для перевірки самостійно підготовлених домашніх завдань.

У посібнику вирішені і, в більшості випадків, докладно розібрані завдання і вправи з підручника «Математика. 5 клас: підручник для учнів загальноосвітніх закладів.Посібник адресований батькам, які зможуть проконтролювати правильність рішення, а в разі потреби допомогти дітям у виконанні домашньої роботи з математики. У розділі решебники Математика 5 клас Г.П. Бевз, В.Г. Бевз 2005 року усі учні зможуть швидко знайти потрібне йому завдання.

Чекаємо Вас на нашому сайті!